programsız virüs temizleme Hakkında Gerçekler Açığa

Denemek bâtınin isminin üzerine bir nöbet tıklayın gökçe nitelik aldığında mafevkdan ''Delete''ye basın sonrasında ''Refresh'' örgün. Sildiğiniz halde mazi geliyorsa amaç doğrudur.

Bulduklarımızı tekrar alışverişaretleyerek (öbür taraflara da bakmayı unutmuyoruz.) gine fix’liyoruz. Şayet menüler arasındaki kontrollerimizde derece almış olduğumız isimler var ise ve konuaretleme imkanımız yoksa, o ismin üzerine sağ tıklayarak ''Delete file at next reboot'' seyonga bir sonraki resette dosyanın silinmesini katkısızlıyoruz. ''Malware hunting'' ve ''Extra Stuff''da bulunan bütün mebdelıklar zarfında Aynı kârlemler makbul. özge başlıklarla Reboot computer ve start Explorer butonlarına dokunmuyoruz. Uf yazması uygulamasından zormuş yav, paket yarı başüstüne.

Genel anlamda pislar midein cemi aynı yöntemi kullanırım ve bir Bilgisayardan boot.com pissını yazdığım yöntemle temizledim. O an izlediğim yolu kaleme kullanmak geldi. ümit ederim fiilinize yarar.

Tüm meselelemler bittikten sonrasında  bilgisayarı yeniden başlangıçlatıp uygun olarak açıyoruz. Ve son sefer anti malware ve Trojan Remover ile taratıyoruz. Bir şey çıkacağını sanmıyorum fakat garanti olsun.

Son zamanlarda dosya aktarımında kesif kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı şeşnda. Virüslerin en yüksek oldu yol ise kucaki komple olan flaş belleğin dâhilindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının tüm dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

En son uyguladığınız yazdığınız Startup Control Panel: msconfig ile elden çabucak aynı davranışleve sahiptir. Msconfigden sildiğiniz bir kaydı pasifleştirilmiş olarak tekrar orada görebilirsiniz ama bunda sildiğinizde regedit kayıtlarından da kaldırılır. Yanlış bir silme yapmış olduğunızda pc bile problem yaşarsınız.

08-08-2012 20:47 Görüşmeçi bir antivurus programından istediğiniz şeyin ne bulunduğunu esen bilmelisiniz ona çok diğebilmek için öncelikle tarama yaptınız ve tekşey bulmadı diyorsanız ve diğerinin bulması sizin onu Bu linkte henüz uygun olduğuna inandırmamalı antivirusler devir mevsim tertibat dosylarını üstelik zararlı görebiliyor oysaki bulandan çok silen ve temizleyen antivurus programları önemli nod32 sınıfta kalalı baya evet çünkü yeterince kayırma stabilıyor yüz kere virus buluyor fakat silemiyor vakit kaybı avira çok uzun mevkut tarama ve tam olarak virusleri bulamıyor avgnin bu konudaki muvaffakiyetsını bilmiyorum denemedim mse ise bi nebze güdüm eder avast beş on kasıyor bazı yerlerde ama aynı makinayı saydıklarımla tarattığımda makbul bir çözüm üretemezken avast yeterince etkileyici olabiliyor ücretsizlerde en oflaz avast...

Yalnızca spesiyalist kullanıcıları hedefleyen HijackThis, PC'nizde neler olup bittiğini görmenizi ve bir eylem gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yanlış ellerde felaketlere şekil hevesliabileceğinden HijackThis'i yalnızca deneyimli kullanıcıların denemesi gerekiyor.

Bu ayarları bildirmeniz trendleri çözümleme etmemize ve gelecekte istenmeyen değer bileğalışverişikliklerini önleyecek çalışmalar yapabilmemize olanak esenlar.

GNU/Linux ve BSD'nin ne ayırtı var Windows'ta derseniz, root gerektiğinde size root kullanıcısı ile uygulamayı çdüzenıştırmanız dâhilin deniz ve sudo sanarak seçenekler vardır.Bu tarz şeylerin GUI'leri bile vardır kdesu, kdesudo ve gnome kez gibi.Mac'de bile böyle bünyelmaz..

birde şu şey vardı hakeza kırmızı bi kaplan kafası logoloi trojan bulma yetişekı vardı yalnızca trojan buluyordu adını ve linkini alim var ise ve yazarsa bahtiyar olrum

1. hamle іçіn alternatіf : Eğеr bu ekranda evetрılan prosedür zorla bеn bunu yapan bir prоrgram arıyоrum dіyоrsanız bu adrеstеki Gеt Attribute Changer yazılı sınavmı indirеrеk her ne bir klasörün yada sürüсünün attrib özelliklerini basitсa bileğişterebilirsiniz.

5. adım : Hatmızın devamında ki katılmış уöntemi uуgulaуarak virüsten temelli kurtulduğunuza güvenli olun.

1-Elektronik beyinına firefox ve bu yetişekın bir eklentisi olan noscript'i kurun. Bu bu sayede girdiğiniz sitelerden elektronik beyinınıza virüs atılması ihtimali ortadan kalkar (tabi siz o sitede noscripti dönem dışı buzakırsanız tekrar virüs bulaşır)

07-02-2012 23:22 Ziyaretçi arkadslar burda ki nederse desin kesinlikle antivirüs programı kullanacaksanız bilgisayardan ticari işlemlerde bünyeyor iseniz nasıl NORTON lisanslı ücretli ama tam kapasiteli saye free leri köle bir meyan kullandım fakat NORTON derece patetik on paralıkbirisi tam müdafaa her hâldeıyor deneyein ayrımı görün ben hedefim reklam değil tam koruma görevlisi için siz arkadasları tembihyorum genede sıkıntılı sizin yorumlarınızı bekliyorum

durakula dıye bı vımoskof gâvuru progmı var bunu pc kur ve tarat bı kacdefa kesınlıkle sılınyo ve cızlı dosyaları gore bılıyorsun

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “programsız virüs temizleme Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar